خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9576
۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۴
استاندار سیستان و بلوچستان:

اقدامات خوبی در تامین اجتماعی برای تقویت روحیه همدلی انجام شده است

اقدامات خوبی در تامین اجتماعی برای تقویت روحیه همدلی انجام شده است
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی موجود و ایجاد همدلی و هم‌افزایی باعث شده که اقدامات خوبی در این سازمان انجام شود.

به گزارش اس.بی پرس، از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان احمدعلی موهبتی در نشست با رییس سازمان تامین اجتماعی استان اظهارداشت: مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی جزو دستگاه‌های برتر در کسب بالاترین رضایت‌مندی عمومی بوده و این موفقیت بسیار ارزشمند است.

 

وی افزد: هنگامی که مدیران بتوانند به نیروی انسانی خود نقش دهند و آنان را به مشارکت گیرند تحول و توسعه اتفاق می‌افتد و باعث انگیزه در بدنه کارشناسی می‌شود.

 

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: کسب موفقیت‌هایی مانند بالاترین رشد بودجه در کشور، اجرا و تکمیل زیرساخت‌های اساسی و توسعه‌ای و فعال سازی و رونق بخشی به بخش اقتصادی استان حاصل همکاری، تعامل و وفاق همه مسوولان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها است.

 

محمد حسین اباذری مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز در این نشست ارتقا سطح درمانی، افزایش رضایتمندی مراجعین و افزایش رضایتمندی طرف‌های قرارداد را از مهمترین اهداف این سازمان برشمرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha