خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9610
۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۸
مدیرکل راهداری سیستان و بلوچستان:

ترانزیت از پایانه مرزی میلک ۱۶ درصد رشد داشت

ترانزیت از پایانه مرزی میلک ۱۶ درصد رشد داشت
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از رشد ۱۶ درصدی ترانزیت در پایانه مرزی میلک در سال ۹۹ با وجود شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد بیان کرد: مجموع ترانزیت از پایانه مرزی میلک در سال گذشته ۴۰۲ هزار و ۱۶۵ تن کالا بوده که نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ با ۳۴۶ هزار و ۱۰۶ تن رشد ۱۶ درصدی را نشان می‌دهد.

 

وی بر توسعه تجارت منطقه‌ای و تقویت مبادلات اقتصادی با همسایگان تاکید کرد و افزود: نزدیکی مرز میلک به بندر چابهار، کاهش هزینه و زمان حمل و نقل و واقع شدن در دالان ترانزیتی محور شرق از جمله مزیت‌های پایانه مرزی میلک است که سبب شده مسئولان این سازمان تمام همت خود را برای رونق هر چه بیشتر آن بکار گیرند به طوری که عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همچنین به منظور افزایش مبادلات مرزی بر اساس مصوبات ششمین کمیسیون مرزی ایران و افغانستان مقرر شد عملیات ساخت پل دوم میلک به موازات پل اول پس از انجام مطالعات لازم از تابستان سال جاری توسط این سازمان عملیاتی شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha