خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9620
۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۰
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره):

خیران زاهدانی پارسال باافزون‌بر یک میلیارد تومان از ایتام حمایت کردند

خیران زاهدانی پارسال باافزون‌بر یک میلیارد تومان از ایتام حمایت کردند
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره ۲شهرستان زاهدان گفت: پارسال حامیان و خیران زاهدانی یک میلیارد و ۷۵۱ میلیون و۷۳۰ هزار تومان به‌صورت نقدی از فرزندان ایتام و محسنین تحت پوشش این اداره حمایت کردند.

به گزارش اس.بی پرس، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره ۲شهرستان زاهدان گفت: پارسال حامیان و خیران زاهدانی یک میلیارد و ۷۵۱ میلیون و۷۳۰ هزار تومان به‌صورت نقدی از فرزندان ایتام و محسنین تحت پوشش این اداره حمایت کردند.محمد کیخا با بیان اینکه طرح اکرام، یکی از طرح‌های موفق کمیته امداد حضرت امام(ره) به منظور حمایت مالی از ایتام است اظهارداشت: در این طرح حامیان حمایت از یک یا چند یتیم را بر عهده گرفته و نسبت به رفع مشکلات مادی و معنوی آنان اقدام می‌کنند.

 

وی افزود: حامیان و خیران بیش‌از ۵۷۰ میلیون تومان به‌صورت غیرنقدی در طرح‌های اکرام و محسنین کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره ۲ شهرستان زاهدان مشارکت داشته‌اند که شامل خرید تبلت، لوازم خانگی و پوشاک می‌شود.

 

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره ۲ شهرستان زاهدان با اشاره به اینکه طرح محسنین نیز شامل حمایت از کودکانی است که والدین آنان به هر دلیلی قادر به اداره کردن زندگی و تأمین نیازهای این آینده‌سازان کشور نیستند ادامه داد: هدف طرح توجه به خانواده‌هایی است که به دلیل بیماری‌های سخت و از کارافتادگی سرپرست در تامین نیازهای اولیه خود دچار مشکل هستند.

 

وی تصریح کرد: سال گذشته نزدیک به ۴۰۰ نفر حامی جذب شدند و امسال نیز در همین ماه مبارک رمضان تعداد ۱۲۶ نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت پوشش کمیته امداد اداره ۲ زاهدان دارای حامی شدند.

 

کیخا خاطرنشان کرد: از خصوصیات این طرح‌ها انتخاب چهره به چهره کودکان نیازمند واریز مستقیم کمک‌های نقدی حامیان و خیران به حساب ایتام، بازدید از محل سکونت این کودکان به منظور رفع دیگر مشکلات آنان با هماهنگی کمیته امداد امام (ره) است.

 

وی ادامه داد: همچنین سایر کمک‌های مبتنی بر نیاز برای این عزیزان از جمله معیشت، تحصیلی و درمانی نیز در این طرح تعریف شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل