خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9632
۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۲
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس؛

بازیکنان پرسپولیس جنگجو و مبارزه طلب هستند

بازیکنان پرسپولیس جنگجو و مبارزه طلب هستند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اصلی‌ترین دلیل موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر وجود نسلی جنگجو و مبارزه طلب است که هیچ وقت تسلیم نشدند.

به گزارش اس.بی پرس، «یحیی گل‌محمدی» روز دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گوا هند در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در مورد دلایل اصلی موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر اظهار داشت: هر نتیجه‌ای که به دست می‌آید حاصل تلاش یک مجموعه است. اصلی‌ترین دلیل نتایج درخشانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ داخلی ایران،  حضور نسل خوبی از بازیکنان در این تیم است. نسلی که جنگجو، مبارزه طلب و برتری طلب هستند و همیشه برای برتری جنگیدند و هیچ وقت تسلیم نشدند.  اصلی‌ترین دلیل این موفقیت‌ها حضور این نسل شجاع در پرسپولیس است.

 

وی افزود: البته مربیان و عوامل باشگاه هم زحمت کشیدند و در کنار آن شجاعت بازیکنان موجب شده تا این نتایج رقم بخورد. در کنار همه این‌ها همیشه حمایت و پشتیبانی هواداران پشت این تیم بود و انرژی مثبتی که آنها به پرسپولیس می‌دادند در نتایج تیم در سال‌های اخیر موثر بود.

 

گل‌محمدی خاطر نشان کرد: دو بازی قبلی که از گوا دیدم، حریف کاملا منظم و تاکتیکی است و بازیکنان این تیم دوندگی بالایی دارند.  شاید آنها سوپرایز لیگ قهرمانان آسیا باشند. فکر می‌کنم از نظر روحی، روانی و تاکتیکی حریف به شرایط خوبی رسیده است. آنها نتایج خوبی گرفتند و این موضوع موجب شد تا دو تیم خوب را متوقف کنند. این نتایج آنها شانسی نبود و بر اساس لیاقت و شایستگی حریف بود. مطمئن هستم بازی آسانی مقابل گوا نخواهیم داشت و باید با تمرکز بالا پیش رویم. حریف در  انتقال توپ به حمله خطرناک است و باید بتوانیم از این خطر مراقبت کنیم و اجازه ندهیم حریف با ضد حمله به دروازه ما نزدیک شود و به گل برسد.  

 

وی افزود: از بازیکنانم می‌خواهیم مانند ۲ دیدار قبلی باشند تا بتوانیم امتیازات کامل را بگیریم. سه امتیاز این بازی برای ما حساس است. اگر خوب تمرکز داشته باشیم و نسبت به بازی‌های قبل بیشتر بدویم و بجنگیم، می‌توانیم به هدفمان برسیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: مطمئن هستم می‌توانیم مقابل گوا خلق موقعیت کنیم اما این موقعیت‌ها سخت گیرمان می‌آید و باید خوب از آن استفاده کنیم. همیشه تمرینات گلزنی داشته‌ایم. دروازه‌بان گوا در ۲ دیدار قبلی تیمش یک ستاره و یکی از بهترین بازیکنان بود. چیزی که مهم است، تمرکز روی ضربات آخر است. اگر خوب زده شود به گل می‌رسیم. امیدوارم بتوانیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و به نحوی بازی کنیم که خودمان را در موقعیت گل قرار دهیم.  

 

وی گفت: باید با پاس‌های کوتاه از فضا و عمق دفاع حریف عبور کنیم و با استفاده از این موضوع، موقعیت‌های خوبی درست کنیم. عملکرد دروازه‌بان حریف هم مقابل ما مهم است.  فردا چالش خوبی مهاجمان ما با مدافعان حریف خواهند داشت و امیدوارم که این رقابت در نهایت به سود مهاجمان ما تمام شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha