خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9667
۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۶

ویدئو: حذف دفترچه‌های بیمه سلامت از اول اردیبهشت در سیستان و بلوچستان

ویدئو: حذف دفترچه‌های بیمه سلامت از اول اردیبهشت در سیستان و بلوچستان
با توجه به شرایط کرونا و تحقق دولت الکترونیک، صدور دفترچه بیمه سلامت از اول اردیبهشت ماه امسال در سیستان و بلوچستان متوقف می شود.

به گزارش اس.بی پرس، مدیر کل بیمه سلامت استان گفت: در راستای تحقق دولت الکترونیک و شرایط کرونا در جامعه و ضرورت مراجعه نکردن افراد و بیمه شدگان به دفاتر پیشخوان و شعب بیمه سلامت، صدور و چاپ دفترچه بیمه از اول اردیبهشت امسال متوقف خواهد شد.

 

عباسی افزود: بیمه سلامت ایرانیان با داشتن ۵ صندوق بیمه شامل بیمه سلامت همگانی، روستاییان و عشایر، کارکنان دولت، سایر اقشار و ایرانیان، در جدولی زمانبندی شده، صدور دفترچه‌های خود را متوقف خواهند کرد.

 

وی گفت: بیمه‌شدگان با مراجعه به پزشک با ارائه کد ملی، کارت شناسایی یا برگ اول دفترچه می‌توانند خدمات درمانی، دارویی و پاراکلینیکی خود را دریافت کنند.

 

مدیرکل بیمه سلامت استان همچنین با بیان اینکه بعد از مراجعه فرد بیمه شده به پزشک کد رهگیری برای وی صادر خواهد شد، افزود: با داشتن کد رهگیری فرد می‌تواند به داروخانه یا آزمایشگاه مراجعه و خدمات دریافت کند.

 

عباسی از بیمه شدگان خواست چنانچه مشکلی درخصوص خدمات بیمه الکترونیکی داشتند، با سامانه ۱۶۶ بیمه سلامت ایرانیان تماس بگیرند.

 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha