خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9688
۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۰

گلایه مردم از اس.بی پرس/مسئولان می‌گویند آب طرح۴۶هزارهکتاری را از رسانه بگیرید!

گلایه مردم از اس.بی پرس/مسئولان می‌گویند آب طرح۴۶هزارهکتاری را از رسانه بگیرید!
با گذشت یک قرن از وعده‌های مسئولان، مردم از طلبکار شدن مسئولان به جای حل مسئله خبر می‌دهند؛ ظاهرا برخی مسئولان می‌گویند حالا که نواقص طرح۴۶هزار هکتاری رسانه‌ایی شده است رسانه نیز به کشاورزان آب برساند!

به گزارش اس.بی پرس، سرویس صدای مردم این پایگاه خبری مدت‌هاست که همراه صوت، تصویر و ویدئو به صورت ویژه به مسائل مرتبط باطرح۴۶هزار هکتاری پرداخته است و صدای مردم را از دورترین روستاها به گوش مسئولان رسانده است.

 

حالا با گذشت چندین ماه از وعده‌های مسئولان، برخی مردم از طلبکار شدن مسئولان به جای حل مسئله خبر می‌دهند؛ ظاهرا برخی مسئولان می‌گویند حالا که نواقص طرح۴۶هزار هکتاری رسانه‌ایی شده است رسانه نیز به کشاورزان آب برساند!

 

صوت گلایه مردم از رسانه را بشنوید:
 

 

فرماندار، بخشدار، مسئولان جهادکشاورزی، ائمه جمعه، هریک به نوبه خود قدمی برای رفع نواقص طرح برداشتند و چند عکس از بازدیدهایشان منتشر نمودند، این بازدیدهایی که بدون نتایج ملموس است مردم را از همه ناامید نموده و می‌گویند کاش پیگیری‌ها کمی برعکس بود و برای عکس نبود!

 

مسئولانی که پس از مدت‌ها پاسکاری مردم و رسانه‌ها آنها را به جایی نرسانده است حالا سعی دارند انگشت اتهام را به سمت خود مردم نشانه بگیرند تا امواج ناامیدی بیش از پیش زندگی کشاورز رنج دیده را به نابودی بکشاند.

 

ضعف عملکرد آقایان آنجایی به وضوح قابل مشاهده است که به جای مصاحبه و پاسخگویی به رسانه درجهت حل مشکلات مردم، دست به تهدید زده و مردم را هم‌از گرفتن حق‌شان منصرف می‌کنند.

 

آقایان! از این عدم‌پاسخگویی شما، وعده‌های توخالی و مصاحبه‌های تشریفاتی‌ که نتیجه‌اش برای کشاورز هیچ بوده است تنها می‌توان‌یک نتیجه گرفت و آن‌هم شکست پروژه تحقیقاتی طرح۴۶هزار هکتاری است و کاش با پذیرش و اعلام این واقعیت، تکلیف زندگی و آینده‌ی مردمان کشاورز را مشخص نمایید.

 

حالا که یک قرن گذشت و امیدواریم‌در قرن جدید گوشه‌ایی از وعده‌های شما به وقوع پیوسته تا مردم رنج‌ دیده‌ی مرزهای سیستان وبلوچستان بیش از این نسبت به طرح‌های کلانی که به نام مردم و البته به کام دزدان است دلسرد نشوند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha