خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9693
۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۳

ویدئو: تخفیف صد درصدی برای مشترکان کم مصرف برق سیستانی و بلوچستانی

ویدئو: تخفیف صد درصدی برای مشترکان کم مصرف برق سیستانی و بلوچستانی
در اجرای طرح برق امید در سیستان و بلوچستان، برای مشترکان کم مصرف، تخفیف صد رصدی در نظر گرفته شده است.

به گزارش اس.بی پرس، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان از تخفیف صددرصدی قبوض برق مشترکان کم‌مصرف در قالب "طرح برق امید" خبر داد.

 

عوض‌زاده با اشاره به اینکه اجرای این طرح از ابتدای آبان سال گذشته آغاز شده است، افزود: در این طرح مشترکان به سه دسته‌ی کم‌مصرف، خوش‌مصرف و پرمصرف تقسیم شده‌اند و مشترکانی که الگوی کم‌مصرف را رعایت کنند از تخفیف صددرصدی بهره‌مند خواهند شد.

 

وی گفت: الگوی مصرف برای مشترکان کم‌مصرف در مناطق گرمسیری سیستان و بلوچستان شامل: شهرستان‌های زابل و چابهار را ماهانه ۴۰۰ کیلووات، گرمسیری دو و سه را ماهانه ۲۰۰ کیلووات و مناطق گرمسیری چهار که شامل شهرستان‌های زاهدان و خاش است ماهانه ۱۵۰ کیلووات بیان کرد.

 

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان نیز از اجرای طرح "مدیریت بار سمت مصرف کننده" در ساعات اوج مصرف برق برای تامین برق پایدار و پیشگیری از خاموشی خبر داد.

 

محجوبی افزود: در این طرح مشترکان بخش‌های تجاری، اداری و صنعتی با امضای تفاهمنامه‌ای با امور برق  شهرستان‌های استان متعهد شده‌اند که میزان مصرف برق خود را در ساعات اوج مصرف به میزان ده درصد کاهش دهند و در قبال آن پاداش نقدی به صورت اعمال بستانکاری بر روی قبوض خود دریافت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از ۴ هزار تفاهمنامه با مشترکان امضاء شده است، گفت: از این میزان هزار و ۲۲۴ مشترک به تعهدشان عمل و بیش از ۱۴ میلیارد ریال پاداش دریافت کردند.

 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha