خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9705
۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۳
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان؛

روکش آسفالت ۸۶۸ کیلومتر از راههای سیستان و بلوچستان پارسال انجام شد

روکش آسفالت ۸۶۸ کیلومتر از راههای سیستان و بلوچستان پارسال انجام شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۸۶۸ کیلومتر از راههای زیر پوشش این اداره‌کل به منظور فراهم شدن بستر سفر ایمن و روان برای کابران جاده‌ای در سال ۹۹ روکش آسفالت شده است.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد بیان کرد: موثرترین شرایط برای حمل و نقل داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم کردن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است.

 

وی ادامه داد: از این رو طرح ملی بهسازی و ارتقای روکش آسفالت از اردیبهشت سال ۹۹ در راههای ارتباطی تحت پوشش این اداره کل اجرایی شد که حاصل آن روکش آسفالت ۵۳۱ کیلومتر مسیرهای اصلی و شریانی و ۳۳۷ کیلومتر مسیرهای فرعی و روستایی بود.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه زیرساخت‌های جاده‌ای و شبکه راه‌ها سرمایه‌های ملی هر کشور محسوب می‌شود که نقش اساسی در مبادلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارند، اظهارداشت: با اقدامات مطلوب صورت گرفته این اداره‌کل سال گذشته موفق به کسب عنوان برتر کشوری اجرای طرح ملی بهسازی و ارتقای روکش آسفالت شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha