خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9717
۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۹
مدیرکل ورزش و جوانان:

حدود ۲۰۰ سمن در سیستان و بلوچستان فعال است

حدود ۲۰۰ سمن در سیستان و بلوچستان فعال است
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اینک ۱۹۶ سمن در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، هنری، محیط زیست و گردشگری در این استان فعالیت می‌کنند.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کرد زابلی بیان کرد: تا سال ۹۳ تنها سه سمن در حوزه جوانان در سیستان و بلوچستان فعال بود که هم‌اینک شاهد پیشرفت‌های خوبی در این زمینه هستیم.

 

وی تاکید کرد: با برون سپاری و تفویض امور به سمن‌ها بستری برای فعالیت‌های اجرایی و مدیریتی ایجاد می‌شود که در توانمند سازی حوزه جوانان نقش مؤثری دارد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور افزایش دانش افزایی سمن‌های استان سال گذشته ۱۲۷ کارگاه توانمند سازی برای فعالان این حوزه برگزار شد.

 

وی با اشاره به اهمیت حوزه جوانان اظهارداشت: سال گذشته به منظور رفع مشکلات و بهبود وضعیت جوانان استان ۳۱ جلسه ساماندهی امور جوانان در مرکز استان و ۴۴۱ جلسه شهرستانی برگزار شد.

 

کرد تاکید کرد: در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان  مهمترین مشکلات جوانان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و دستگاه ‌های متولی امور جوانان به ارائه راهکارهای خود می‌پردازند تا با هماهنگی با ادارات و نهادها در سطح استان، از امکانات دولتی به منظور پیشبرد اهداف جوانان استفاده بهینه را داشته باشیم.

 

وی افزود: حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی چشمگیر است و در این بخش موفقیت خوبی داشته ایم و در بحث کمیت حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی نیز موفقیت‌های مناسبی داشته ایم که یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان نیز است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha