خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 975
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۸
به همت موسسه حضرت خدیجه(س) و ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان

۲۰ راس گوسفند در سیستان و بلوچستان برای سلامتی امام زمان(عج) ذبح شد

۲۰ راس گوسفند در سیستان و بلوچستان برای سلامتی امام زمان(عج) ذبح شد
مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: ۲۰ راس گوسفند در استان برای سلامتی امام زمان(عج) ذبح شد و گوشت آن از سوی کانون های فرهنگی و هنری بین نیازمندان و زنان بی سرپرست توزیع شد.

به گزارش اس.بی پرس، حجت الاسلام مهدی پودینه از ذبح 20 راس گوسفند در سیستان و بلوچستان برای سلامتی امام زمان( عج) و دفع بلای کرونا ویروس خبر داد و به خبرنگار شبستان گفت: صدقه دادن یکی از اعمال ماه رجب است که فضیلت ها و رازی ها فراوانی در آن نهفته است.

 

مدیرستاد هاهنگی کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان یادآور شد: روایتی از حضرت امیرمومنان علی علیه السلام نقل شده که هر کسی در ماه رجب صدقه بدهد، خداوند روز قیامت در بهشت او را ثوابی گرامی می دارد که هیچ چشمی ندیده و هیچ گوشی نشنیده و به خاطر بشری خطور نکرده است.

 

حجت الاسلام پودینه تصریح کرد: اکنون که کشورمان با  کرونا ویروس دست و پنچه نرم می کند توصیه می شود که با صدقه دادن این ویروس منحوس  را شکست دهیم.

 

 وی افزود:  ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با همکاری موسسه خدیجه سلام الله علیها قم در اقدامی خداپسندانه 20  راس گوسفند در استان برای سلامتی امام زمان(عج) ذبح کردند و گوشت  آن از سوی کانون های فرهنگی و هنری بین نیازمندان و زنان بی سرپرست خانوار توزیع شد.

 

 

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: موسسه خدیجه سلام الله علیها قم این 20 گوسفند را با هزینه 40 میلیون تومان خریداری کرده است.

 

حجت الاسلام پودینه بیان داشت: مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان در این اقدام خیرخواهانه نقش ذبح و توزیع گوشت گوسفند را برعهده داشت.

 

وی افزود: گوشت این 20 گوسفند بین نیازمندان و زنان بی سرپرست 20 نقط استان در شهرهای زاهدان، زابل، هامون، هیرمند، دلگان، ایرانشهر و بزمان توزیع شده است.

 

پایان پیام/

منبع : shabestan.ir

نظرات شما

capcha