خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9781
۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۱
فوری؛

ساعات کار ادارات سیستان و بلوچستان اعلام شد

ساعات کار ادارات سیستان و بلوچستان اعلام شد
استانداری سیستان و بلوچستان با هدف تامین برق مطمئن و پایدار و ضرورت مدیریت مصرف انرژی، ساعت کار کارمندان ادارات این استان را تا اطلاع بعدی همه روزه به جز پنجشنبه و روزهای تعطیل از ۶ تا ۱۲:۳۰ اعلام کرد.

به گزارش اس.بی پرس، به استناد مصوبه شماره ۳۲۰۷۲/ت ۵۵۴۲۰ ه مورخ ۱۳۹۷/۳/۱۹ و اصلاحیه‌ی شماره ۴۶۳۳۸/ت۵۵۵۲۱ ه مورخ ۱۳۹۷/۴/۱۳ هیات محترم وزیران موضوع «تغییر ساعت کار ادارات در فصل گرما» و نظر به لزوم تامین برق مطمئن و پایدار ویژه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در شرایط شیوع بیماری کرونا و ضرورت مدیریت مصرف انرژی برق، ساعت کار کارمندان با رعایت قوانین از تاریخ ۱۴۰۰/۲/۸ تا اطلاع ثانوی در “روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶  تا ۱۲:۳۰ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۶ تا ۱۲ اعلام می‌ شود. 

 

براساس این گزارش ساعت کار بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، امدادرسانی و شرکت‌های خدمات‌رسان اعم از آتش‌نشانی، اتفاقات آب، برق و گاز و موارد مشابه و همچنین بانک‌های استان، تابع مقررات و سیاست‌های داخلی تعیین شده توسط ستاد مرکزی است.

 

آن تعداد از دستگاه‌های اجرایی واجد شرایط حقوقی مستقل که روزهای پنجشنبه تعطیل هستند، نسبت به مدیریت ساعت کار کارکنان در پایان وقت اداری با رعایت ملاحظات قانونی اقدام کنند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha