خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9788
۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۹
پیشکسوت پرسپولیس؛

باخت به الوحده تلنگر خوبی برای پرسپولیس بود

 باخت به الوحده تلنگر خوبی برای پرسپولیس بود
پیشکسوت پرسپولیس گفت: شکست سرخپوشان برابر الوحده را باید به فال نیک گرفت چرا که این باخت تلنگر خوبی برای نماینده پرافتخار ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود.

به گزارش اس.بی پرس، «ناصر محمدخانی» با اشاره با شکست پرسپولیس مقابل الوحده امارات در چهارچوب مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس پس از چهار برد ارزشمندی که در لیگ قهرمانان آسیا به دست آورد در یک بازی نه چندان خوب شکست خورد تا نوار موفقیت‌هایش پاره شود.

 

وی افزود: عدم شروع خوب پرسپولیس باعث شد تا دروازه این تیم در دقایق ابتدایی مسابقه به راحتی باز شده و در این گل ناهماهنگی کاملا میان خط دفاعی مشهود بود.

 

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: شکست پرسپولیس را باید به فال نیک گرفت چرا که این باخت تلنگر خوبی برای نماینده پرافتخار ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود.

 

محمدخانی تصریح کرد: مهاجمان پرسپولیس چند فرصت خوب گلزنی داشتند اما با بی دقتی از دست دادند تا اولین شکست آسیایی قرمزپوشان ثبت شود.

 

وی تاکید کرد: به طور حتم «یحیی‌ گل‌محمدی» از این شکست درس خواهد گرفت و برای بازی‌های آینده‌ای که در پیش است اشکالات تیم را برطرف می‌کند.

 

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: به طور حتم پرسپولیس الریان قطر را در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا شکست می‌دهد و به عنوان تیم اول جواز حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان را دریافت می‌کند.

 

پرسپولیس امروز در آخرین بازی مرحله گروهی از ساعت ۱۹ به مصاف الریان قطر می‌رود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha