خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9793
۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۵
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان:

ایجاد پیوند جدایی‌ناپذیر بین مردم با نظام اسلامی ضروریست

ایجاد پیوند جدایی‌ناپذیر بین مردم با نظام اسلامی ضروریست
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ایجاد پیوند جدایی‌ناپذیر بین دل‌های مردم با نظام و انقلاب اسلامی ضروریست.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی در نشست با دفتر فرماندهی تیپ نیروی مخصوص۱۱۰ سلمان فارسی سپاه استان اظهارداشت:ارائه حجم زیادی از خدمات توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه دفاع از امنیت و پاسداری از مرزها و همچنین خدمت به مردم نیازمند، قابل تقدیر است.

 

وی افزود: پاسداری از انقلاب اسلامی آن چیزی است که سپاه پاسداران با این نام و نشان شناخته می‌شود و این پاسداری عرصه‌های مختلفی از جمله فکر و فرهنگ را شامل می‌شود و باید برای اجرای فعالیت‌های فرهنگی و تبیین مبانی دینی و انقلاب، تلاش بیشتری صورت گیرد و از فرصت ماه رمضان در این جهت استفاده شود.

 

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان با تاکید بر ایجاد پیوند جدایی‌ناپذیر بین دل‌های مردم با نظام و انقلاب اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی و مشکلات اقتصادی مردم تحت فشار قرار دارند و باید توجه داشته باشیم که در صورت اضافه شدن تبلیغات سوء دشمن ممکن است برخی از مردم دچار لغزش شوند.
آیت‌الله محامی خاطر نشان کرد: خدمت به مردم از جهات مختلفی ارزشمند است زیرا هم باعث شادی دل نیازمندان می‌شود و هم به نوعی خدمت به نظام و انقلاب است و باعث می‌شود دل‌های مردم به سوی نظام جذب شود.

 

وی تاکید کرد: باید بدانیم که دشمن از هر فضایی برای آسیب زدن به نظام استفاده خواهد کرد و حادثه سراوان از جمله مواردی بود که دشمن کاملا هدفمند و برنامه‌ریزی شده عمل کرد و هدف آن‌ها به آشوب کشیدن سایر نقاط کشور بود.

 

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان ادامه داد: نقشه دشمن با شکست مواجه شد و مردم همراه نظام بودند و با دشمن همراهی نکردند که این نشان‌دهنده پیوند مردم با نظام بود و البته اینکه معترضان هم به دنبال نشان دادن اعتراض خود بودند و هیچ‌گونه حرمت‌شکنی به نظام صورت نگرفت.

 

وی با بیان اینکه شاد کردن دل مردم نیازمند اهمیت دارد و ورود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این عرصه‌ها جای تشکر و سپاسگزاری دارد تصریح کرد: در خدمات ارائه‌شده به نیازمندان نباید به اعداد دلخوش شویم زیرا خدمات ارائه‌شده به نیازمندان نسبت به نیاز  موجود بسیار کم است و نیاز است تا تمام تلاش خود را به کار گرفته و تا جایی که می‌توانیم از امکانات و اعتبار خود در این جهت استفاده کنیم.

 

آیت‌الله محامی خاطرنشان کرد: در ارائه خدمات به نیازمندان نباید به گونه‌ای عمل کنیم که خدمتگزاری با منت‌گذاری عوض شود و شائبه‌ای در کار ما به وجود آید بلکه باید هدف ما تنها خدمت مردم باشد.

 

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار سردار الماسی فرمانده تیپ نیروی مخصوص ۱۱۰ سلمان فارسی به ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه در حفظ امنیت پایدار و زدودن گردوغبار محرومیت از چهره منطقه پرداخت.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha