خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9806
۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۸
لیگ قهرمانان آسیا؛

پایان خوش پرسپولیس در مرحله گروهی با به چهارمیخ کشیدن الریان

پایان خوش پرسپولیس در مرحله گروهی با به چهارمیخ کشیدن الریان
تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل الریان قطر به‌عنوان صدرنشین گروه E به مرحله یک‌‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

به گزارش اس.بی پرس، پرسپولیس ایران در آخرین دیدار خود در گروه E لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت 19 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه فاتوردای هند به مصاف الریان قطر رفت که این مسابقه با پیروزی 4 بر 2 شاگردان گل‌محمدی خاتمه یافت.

 

شهریار مغانلو در دقیقه 27، احسان پهلوان در دقیقه 34، محمدحسین کنعانی‌زادگان در دقیقه 68 و عیسی آل‌کثیر در دقیقه 73 گل‌های پرسپولیس  را به ثمر رساندند. هر دو گل الریان را نیز یوهان بولی در دقایق 48 و 72 وارد دروازه پرسپولیس کرد.

 

پرسپولیس با پیروزی در این مسابقه با پنج برد و یک باخت، 15امتیازی شد و مقتدرانه به‌عنوان صدرنشین گروه E به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

 

ترکیب پرسپولیس ایران: حامد لک، امید عالیشاه (78 ـ مهدی شیری)، فرشاد فرجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی (89 ـ مهدی عبدی)، احسان پهلوان، محمد شریفی، وحید امیری (74 ـ علی شجاعی)، شهریار مغانلو (78 ـ مهدی مهدی‌خانی)، عیسی آل‌کثیر و سیامک نعمتی.

 

ترکیب الریان قطر: فهد یونس، شجاع خلیل‌زاده، فرانک کوم، دامه ترائوره، عبدالرحمان الکربی، خالد مفتاح، یاسین براهیمی، عبدالعزیز حاتم، موفک اواد، یوهان بولی و علی فریدون.

 

داور: هیرویوکی کیمورا ژاپنی

 

 

نیمه اول

دقیقه 2: ضربه ایستگاهی مغانلو را دروازه‌بان الریان برگشت داد.

دقیقه10: کار ترکیبی و ارسال خوب وحید امیری توپ را روی خط شش‌قدم به مغانلو رساند اما ضربه سر زیبای مهاجم پرسپولیس با برخورد به تیر افقی دروازه دور شد.

دقیقه 12: مغانلو اولین کارت زرد بازی را از داور ژاپنی دریافت کرد.

دقیقه 21: کار تیمی خوب پرسپولیس بار دیگر این تیم را در موقعیت گلزنی قرار داد اما این‌بار هم مدافعان الریان زودتر از عالیشاه توپ را دور کردند.

دقیقه 25: علی فریدون روی تعلل مدافعان پرسپولیس اولین موقعیت الریان را خلق کرد که ضربه این بازیکن به‌راحتی در دستان حامد لک قرار گرفت.

دقیقه 27: ضدحمله تندوتیز بازیکنان پرسپولیس توپ را پشت محوطه جریمه به شهریار مغانلو رساند که شوت تک‌ضرب و فنی این بازیکن اولین گل پرسپولیس در این بازی را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه 34: احسان پهلوان با یک حرکت انفرادی به‌زیبایی بازیکن الریان را از پیش‌ِرو برداشت و با یک شوت فنی از پشت محوطه جریمه دومین گل شاگردان گل‌محمدی را در این بازی به ثمر رساند.

دقیقه43: شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

نیمه دوم

دقیقه48: یوهان بولی روی ریباند و توپی که لک برگشت داد اولین گل الریان را به ثمر رساند تا اختلاف به یک گل برسد.

دقیقه51: شجاع خلیل‌زاده به‌دلیل خطا روی آل‌کثیر از داور ژاپنی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه68: محمدحسین کنعانی‌زادگان روی ارسال زیبای مهدی ترابی با یک ضربه سر گل سوم پرسپولیس را وارد دروازه الریان کرد.

دقیقه72: یوهان بولی بار دیگر روی یک رفت و برگشت توانست به‌راحتی و روی تعلل مدافعان برای دومین‌بار دروازه لک را باز کند.

دقیقه73: آل‌کثیر روی اشتباه مدافعان الریان با تیزهوشی گل چهارم پرسپولیس را در این بازی با یک شوت محکم از روی خط شش‌قدم وارد دروازه کرد.

دقیقه83: شوت بازیکن الریان به‌شکلی خطرناک از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه 90: شجاع خلیل‌زاده که بر اثر برخورد با لک مصدوم شده بود از زمین خارج شد و خالد جمعه برای الریان به زمین آمد.

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha