خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 983
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۳:۲۶
روز پنجشنبه براثر بیماری ریوی

احمد خسروی، یکی از طلاب فعال در عرصه فرهنگ و جهاد درگذشت/ فوت براثر کرونا تکذیب شد

احمد خسروی، یکی از طلاب فعال در عرصه فرهنگ و جهاد درگذشت/ فوت براثر کرونا تکذیب شد
شیخ احمد خسروی از جهادگران منطقه سیستان و بلوچستان که تمام زندگی‌اش را وقف مردم مستضعف و خدمت به خلق‌الله کرده بود، روز پنجشنبه براثر بیماری ریوی درگذشت؛ خانواده او فوت به دلیل کرونا را تکذیب کردند.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد خسروی مدیر روابط عمومی سازمان صدرا و مشاور رسانه‌ای ستاد تبلیغ اربعین و از جهادگران فعال منطقه سیستان و بلوچستان بود.

 

او یک طلبه جهادی تمام‌عیار بود که تمام زندگی‌اش وقف مردم مستضعف و خدمت به خلق‌الله شد.

 

شیخ احمد خسروی که یک طلبه شاخص و نمونه در عرصه جنگ نرم و جنگ با فقر بود، روز پنجشنبه براثر بیماری ریوی درگذشت تا شب جمعه‌ای مهمان حضرت سیدالشهدا باشد.

 

 

در رسانه‌های مختلف و صفحات اجتماعی علت مرگ شیخ احمد را بیماری کرونا ذکر کردند؛ اما نزدیکان مرحوم احمد خسروی در گفتگو با خبرنگار اس.بی پرس، دلیل فوت ایشان به علت کرونا را تکذیب کردند.

 

سید نظام موسوی مدیرعامل پیشین خبرگزاری فارس و منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی درباره شیخ احمد خسروی توییت کرد: ‏
«طلبه جهادی شیخ احمد خسروی هم که جان و جوانی‌اش را وقف مردم محروم به‌ویژه سیستان و بلوچستان کرده بود از میان ما پرکشید.
خداوند روح بلندش را با حضرت جوادالائمه (س) محشور بگرداند و به خانواده‌اش صبر جمیل عطا فرماید.
لااله‌الاالله.
انگار دارند خوبان را گلچین می‌کنند...»

 

مجید خسرو انجم درباره مرحوم شیخ احمد می‌نویسد: «آدم خوبا چقدر خوشگل زندگی می‌کنند و پر می‌کشند. ما معمولی‌ها می‌مونیم و دعواها و بازی‌هامون. برادرم! خوش بگذره بهت در آغوش خدا.»

 

سید رضی نیز درباره او توییت کرد: «‏حاج احمد خسروی را در توییتر، پلاس، اینستا؟ نه؛ او را از سال‌ها پیش در هیئت فاطمیون قم می‌شناختم که قبل از سخنران مجلس می‌آمد و متواضعانه برایمان احکام می‌گفت و حالا خبر دادند پر کشید... انا لله و انا الیه راجعون... »

 

محسن آقایی هم توییت کرد:
«‏شیخ ‎احمد خسروی طلبه مجاهدی که این ایام جزء اولین‌هایی بود که رفت تشکر و قوت قلب دهی به کادر درمانی قم و کمک‌های دیگه.
چهارتا بچه یتیمش سند مظلومیت ترند کنندگان ‎لیسیدن ضریح و سکوت در برابر این پر کشیدن‌های مظلومانه
یا لیتنا کنا معکم ...»

 

حاج حیدر هم با بازنشر یکی از توییت‌های مرحوم خسروی که تصویر آن را مشاهده می‌کنید، نوشت:

«‏اعتقادِ مرحوم آشیخ ‎احمد خسروی به‌عنوان یک طلبهِ شیعه‌یِ انقلابیِ جهادی درباره نحوه مواجهه با بیماری ‎کرونا را مقایسه کنید با اون مزدورِ شیعه‌ی انگلیسی که ضریح حضرت معصومه (س) را لیس می‌زد!
این است تفاوت اسلام ناب محمدی با اسلام ناب آمریکایی.»

 

 

 

دو توییت آخر مرحوم شیخ احمد خسروی را در ادامه مرور می‌کنیم:

 

 

پایگاه خبری مردم سیستان و بلوچستان (اس.بی پرس) ضایعه فوت شیخ احمد خسروی را به خانواده ایشان، گروه‌های جهادی، هم‌سنگران او و مردم محروم سیستان و بلوچستان تسلیت می‌گوید.

 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha