خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9837
۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۷
سردبیر کمپین لغو امتحانات حضوری پایه نهم و دوازدهم خبر داد؛

درخواست ۷۰ هزار دانش‌آموز از وزیر آموزش‌ و پرورش/ پیگیری در بالاترین سطح در دستور کار

درخواست ۷۰ هزار دانش‌آموز از وزیر آموزش‌ و پرورش/ پیگیری در بالاترین سطح در دستور کار
سردبیر کمپین لغو امتحانات حضوری پایه نهم و دوازدهم گفت: مگر ما در یک سال تحصیلی در کلاس‌ها حضور داشته‌ایم که بخواهند امتحانات را حضوری برگزار کنند؟

به گزارش اس.بی پرس، نگرانی‌های دانش‌آموزان و اولیای آنها از برگزاری حضوری امتحانات نهایی ادامه دارد. درحالی که نقاط مختلف کشور غرق در شعله‌های کروناست، وزارت‌خانه به برگزاری حضوری امتحانات اصرار دارد.

 

حنانه هاشمی،سردبیر این سوژه اظهار کرد: ما خواستار لغو امتحانات حضوری پایه های نهم و دوازدهم مدارس هستیم  چرا که این می تواند به ضرر دانش آموزان تمام شود.

 

وی افزود: ما این کمپین را به این سبب ایجاد کردیم که مگر ما در یک سال تحصیلی در کلاس‌ها حضور داشته ایم که بخواهند امتحانات را حضوری برگزار کنند؟

 

این دانش آموز پایه نهم، بخشی از اظهارات خود را این گونه بیان کرد: درحالی که ما یکسال گذشته  را به سبب ترس از کرونا در منازل بوده ایم حالا می خواهند امتحانات را حضوراً برگزار کنند، این اقدام علاوه بر ترس از کرونا موجب افزایش استرس درمیان دانش آموزان خواهد بود و با این حال تمامی دانش آموزان خواستار لغو امتحانات حضوری هستند.

 

وی در ادامه به  نحوه تدریس  در کلاس های مجازی اشاره کرد و گفت: البته این کلاس‌ها نمی تواند جای حضوری را بگیرد اما برخی از معلمان به نحو مطلوب تدریس کردند و برخی دیگر نتوانستند در این حوزه موفق باشند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

اخبار