خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9899
۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۹
پیشکسوت پرسپولیس:

این پیروزی ‌ها آغاز راه قهرمانی در لیگ قهرمانان است

این پیروزی ‌ها آغاز راه قهرمانی در لیگ قهرمانان است
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نتایج سرخپوشان در چند وقت اخیر باعث غرور همه شده و این موفقیت‌ها آغاز راه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش اس.بی پرس، تیم فوتبال پرسپولیس توانست با کسب نتایج خوبی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر بگذارد و به عنوان صدرنشین گروه پنجم به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند. 

 

شیث رضایی در مورد عملکرد سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا، دیدارهای پیش روی پرسپولیس در لیگ و ... صحبت‌هایی انجام داد که‌ این گفت و گو را در زیر می‌خوانید:

 

عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان چطور بود؟ 

نتایج و امتیازات کسب شده خودش نشان دهنده قدرت پرسپولیس است. این تیم هم خوب بازی می‌کند و هم نتیجه لازم را در هر مسابقه می‌گیرد. در مجموع این موفقیت آغاز راه قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان بود.

 

چه عواملی باعث این موفقیت شد؟

یکدلی و اتحاد تیمی. این موضوع منجر شد تا همه برای یک هدف بجنگند و نتایج لازم را بگیرند.این پرسپولیس باعث غرور همه ما شد و به همین خاطر از بازیکنان، کادر فنی خوب و حمایت هواداران تشکر می‌کنم.

 

 

اما تیم در این بازی‌ها یک شکست برابر الوحده داشت. 

درست است. از دید من شکست برابر الوحده نقطه عطف این بازی‌ها بود و از این شکست درس گرفتیم‌. باخت مقابل الوحده به موقع بود.

 

برخی هواداران تیم‌های رقیب معتقدند چون پرسپولیس در گروه آسانی قرار داشت توانست اینگونه موفق و مقتدر ظاهر شود.

امیدوارم این افراد یادشان نرود که حضور تیمشان در لیگ قهرمانان به خاطر موفقیت‌های پرسپولیس در سال‌های اخیر بود. پرسپولیس به خاطر موفقیت‌هایش در سال‌های اخیر در سید یک قرار داشت. این تیم دو فینال آسیا را تجربه کرده و آنها اگر می‌توانند نزدیک فینال شوند تا آنها نیز در سید یک‌قرار بگیرند.

 

تیم در مرحله بعد باید به مصاف استفلال تاجیکستان برود. این دیدار را چطور می‌بینید؟

نباید به هیچ وجه رقیب را دست کم گرفت. دیدید آنها نیز در گروه سختی صدر نشین شدند. تیمی که به الهلال ۴ گل می‌زند قطعا تیم بدی نمی‌تواند باشد.

 

پرسپولیس در ادامه دیدارهای سختی مانند بازی با سپاهان و شهرآورد را پیش رو دارد. این مسابقات را چطور می‌بینید؟

کار سخت است. پرسپولیس با رقبای اصلی خود برای قهرمانی بازی دارد و امتیازات این مسابقات حائز اهمیت است. به نظر من این مسابقات می‌تواند مشخص کننده قهرمان لیگ باشد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha