خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9970
۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶
مدیر آب و فاضلاب شهرستان دشتیاری؛

ازسرگیری عملیات اجرایی شبکه آبرسانی «نگور» دشتیاری؛ پیمانکار اخطار گرفت

ازسرگیری عملیات اجرایی شبکه آبرسانی «نگور» دشتیاری؛ پیمانکار اخطار گرفت
مدیر آب و فاضلاب شهرستان دشتیاری گفت: بعد از تاخیر به وجود آمده در اجرای توسعه شبکه آبرسانی شهر «نگور» از توابع شهرستان دشتیاری، پیمانکار اخطار گرفت و عملیات اجرایی از سرگرفته شد.

به گزارش اس.بی پرس، مدیر آب و فاضلاب دشتیاری با بیان اینکه عملیات اجرایی شبکه آبرسانی نگور از سرگرفته شده، می‌گوید: آبرسانی به مردم شهر نگور مرکز شهرستان دشتیاری در حال حاضر به وسیله چندین حلقه چاه از منابع آب زیرزمینی تأمین می‌شود.

 

عنایت‌الله حبیب‌نیا می‌افزاید: با توجه به گسترش شهر در نقاط مختلف توسعه شبکه آب شرب در قالب قرارداد پیمانکاری به میزان 4.7 کیلومتر به پیمانکار ابلاغ شده بود که متأسفانه پیمانکار در تکمیل تعهدات کوتاهی داشت و با اخطار کتبی صورت گرفته مبنی بر لغو قرارداد، پیمانکار مجدداً کارگاه خود را فعال کرد و پیش‌بینی می‌شود عملیات باقیمانده که شامل کمتر از 500 متر لوله‌گذاری و نصب اتصالات در نقاط مختلف است در کوتاهترین زمان تکمیل شود.

 

وی تصریح می‌کند: با بهره‌برداری از قسمت‌های توسعه ‌یافته علاوه بر کاهش تلفات آب، پیش‌بینی می‌شود بیش از 100 اشتراک جدید نیز واگذار شود. همچنین تأمین آب شرب شهر نگور در قالب مجتمع آبرسانی 213 روستایی زیرمجموعه سد «پیشین» در نظر گرفته شده است.

 

شهر نگور مرکز شهرستان تازه تاسیس دشتیاری است و در حال حاضر با بیش‌از 10 هزار نفر جمعیت، جز با قدمت‌ترین شهرهاست به طوری  که شهرداری نگور یکی از قدیمی‌ترین شهرداری‌های ایران است و هم‌زمان با شهرداری‌های یزد و کرج تاسیس شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha