خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9972
۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۲
فرمانده انتظامی استان خبر داد؛

شهادت یکی از تکاوران جان برکف پلیس سیستان و بلوچستان

شهادت یکی از تکاوران جان برکف پلیس سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از به شهادت رسیدن یکی از تکاوران غیور و جان برکف پلیس استان توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو 405 در محور «نیکشهر-ایرانشهر»خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، احمد طاهری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: ساعت یک بامداد امروز، مأموران یگان تکاوری 110 شهرستان "نیکشهر" حین کنترل خودرو های عبوری در پلیس راه محور "نیکشهر-ایرانشهر" به یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 مشکوک و با علائم هشدار دهنده قصد توقیف آن را داشته که راننده، بدون توجه به ایست پلیس به سرعت متواری می شود.

 

وی افزود: در نهایت مأموران با تعقیب و گریزی کوتاه و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی خودروی مذکور را متوقف که بلافاصله پس از توقیف آن، سرنشینان مسلح آن با پیاده شدن از خودرو، به سمت خودروی انتظامی تیراندازی و از محل متواری می شوند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متأسفانه بر اثر این تیر اندازی استوار یکم "صادق کریمی ندیمی" به دلیل اصابت گلوله به سرش به درجه رفیع شهادت نائل آمد و یک مأمور انتظامی دیگر نیز مجروح شد.

 

سردار طاهری ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مأمور جان برکف نیروی انتظامی استان، خاطر نشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان متواری این جنایت آغاز شده است که نتیجه اقدامات صورت گرفته متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha